Współpraca

Jak działamy – zobacz krok po kroku

01.
Koncepcja

Rozmawiamy. Mając informacje przechodzimy do łączenia pomysłów i oczekiwań w projekt Twojej strony internetowej. Z dbałością o detale projektujemy wygląd strony głównej, kolorystykę i układ. Wszystko po to, żeby Twoja strona była skuteczna.

Rozmowa telefoniczna

Podczas rozmowy telefonicznej zbieramy konkretne informacje, wskazówki, poznajemy Twój biznes, cele i oczekiwania.

Planowanie

Planujemy każdy element na stronie, ścieżki przepływu informacji oraz pozyskiwania klientów.

02.
Projekt

Perfekcyjne co do piksela i niepowtarzalne projekty, które pasują do Twojego produktu i reprezentują go w Internecie. Projekty doskonale przygotowane do etapu budowania strony.

Projektowanie

Projektujemy strony w programach specjalnie stworzonych do tego celu, takich jak Figma czy AdobeXD. Sprawdzamy skuteczność pomysłów, wprowadzamy konieczne poprawki i osiągamy efekt końcowy, który spełnia Twoje oczekiwania.

Audy UX

Masz stronę, która słabo konwertuje? Sprawdzimy ją i wprowadzimy odpowiednie poprawki, aby zwiększyć poziom konwersji.

Testy użyteczności

Sprawdzimy Twoją stronę przez niezależnych użytkowników, którzy pomogą nam zrozumie, co robią Twoi prawdziwi klienci na stronie i jak możemy im ułatwić odnalezienie potrzebnych informacji.

03.
Uruchomienie

Nadszedł czas, aby przywołać Twoją nową stronę do życia. Projekty graficzne zamieniamy na w pełni działającą stronę internetową. Strona powstaje na naszych serwerach a w finalnej wersji jest uruchamiana pod właściwym adresem.

Serwer i domena

Współpracujemy z naszym zdaniem, jednym z najlepszych dostawców serwerów w Polsce. Pomagamy w doborze odpowiedniego pakietu oraz konsultujemy wybór adresu dla Twojej nowej strony.

System edycji WordPress

Obecnie WordPress jest najpopularniejszym CMS na świecie. Zapewnia bezpieczne środowisko pracy dla Twojej strony a Tobie przyjazny sposób edycji treści.

04.
Wsparcie

Jesteśmy otwarci na pomoc i dalszy rozwój Twojego biznesu w internecie. Możesz na nas liczyć tak długo, jak tylko zechcesz. Po uruchomieniu strony możemy dbać o jej stałą aktualizację i rozwój.

Konsultacje

Masz nowy pomysł lub potrzebę? Zadzwoń lub napisz od nas, na pewno Ci pomożemy w jego realizacji.

Szkolenie

Chcesz samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie a nie znasz się na tym? Przygotujemy dla Ciebie szkolenie online z obsługi strony, abyś Ty lub twoi pracownicy mógł samodzielnie dodawać aktualności czy zmieniać treści.

Potrzebujesz strony internetowej, która zdobywa dla Ciebie nowe zlecenia?

kontakt - landing