Strony Internetowe Opole

Budujemy dobre strony internetowe dla firm i przedsiębiorców z Opola i okolic.

Potrzebujesz dobrej strony internetowej? Zadzwoń do nas, pomożemy Ci!

Oferta

Strony Internetowe

Dobra strona internetowa to dzisiaj podstawa funkcjonowania firmy w świecie internetu. Każdy Twój potencjalny klient ma w kieszeni smartphone a w domu lub pracy komputer i spędza na nim kilka godzin dziennie. Dlatego strony, które robimy są dostosowane do wymagań dzisiejszych czasów. Zapewniają pełne wsparcie na każdym urządzeniu, są szybkie i ładne.

Landing Page

Spersonalizowane i wysoce konwertujące strony docelowe. Każda strona docelowa jest dostosowana do Twojej usługi, produktu i grupy docelowej i będzie bezpośrednio zachęcać potencjalnych potencjalnych klientów do zakupu Twojego produktu.

Pozycjonowanie

Ładna strona to nie wszystko, dlatego zadbamy dla Ciebie o poprawną strukturę strony, bogate teksty, poprawne znaczniki meta i wszystko co niezbędne, aby Twoja strona była widoczna w Google.

Projekty

Nie masz jeszcze logo? Potrzebujesz pomocy przy obróbce zdjęć czy grafik? Porozmawiajmy również o tym.

Testy A/B

Twoja obecna strona słabo sprzedaje? Nie wiesz gdzie leży problem? Testy A/B to idealne rozwiązanie, które pokaże na co reagują Twoi klienci a co ignorują. Przygotujemy testy A/B i zwiększymy % konwersji!

Analityka

Sprawdzamy Twoją stronę wzdłuż i wszerz – każdy zakątek i najmniejszy parametr. Od Google Analytics po mapy ciepła i analizę SEO on-site.

Wyobraź sobie, że masz stronę, która:

  • naprawdę reprezentuje Ciebie,
  • pozycjonuje Cię jako eksperta w Twojej branży,
  • daje poczucie bezpieczeństwa,
  • jest szybka i funkcjonalna,
  • przemawia bezpośrednio do idealnego klienta.

Rozruszaj swój biznes dzięki nowoczesnemu podejściu do pozyskiwania klientów przez strony www

Przemyślany projekt i dobra realizacja to podstawa, żeby Twoja nowa strona zarabiała dla Ciebie pieniądze. Dzięki perfekcyjnej stronie internetowej zorientowanej na potrzeby klientów, będziesz pozyskiwał nowych klientów przez Internet bez wysiłku. Porozmawiaj z nami o stworzeniu strony dla Ciebie.

Co zyskujesz?

Wiemy jak ważny jest Twój czas, którego nie masz bo rozwijasz firmę, obsługujesz klientów, biegniesz do banku i księgowej…

Dlatego realizację swojej strony zostaw nam. Znamy się na swojej pracy a dzięki temu działamy szybko i sprawnie, co najważniejsze, oszczędzając Twój czas i dostarczając Ci gotową stronę w zaplanowanym terminie.

  • My projektujemy i budujemy Twoją stronę internetową, a Ty masz czas na rozwój biznesu.
  • Masz nasze wsparcie! Na każdym etapie, od koncepcji po uruchomienie strony jesteśmy w kontakcie i możesz na nas liczyć.
  • Znamy się na swojej pracy, dlatego inicjatywa jest po naszej stronie. Ty możesz zająć się swoimi sprawami.
  • Jesteśmy jak dobry znajomy, który podpowie co robić i jak działać, żeby Twoja strona była dla Ciebie źródłem wzrostu firmy a na koniec dnia dała Ci więcej zarobić.

Jarek Szmajduch

Właściciel, UI/UX Designer

Najnowsze realizacje

Opinie o nas

Potrzebujesz nowej strony więc dobrze trafiłeś!
Porozmawiajmy.

Umów się na bezpłatną 15 minutową rozmowę. Wpisz się do mojego kalendarza a oddzwonię i porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Najczęściej zadawane pytania

Dla większości projektów wykonanie pełnej strony zajmuje od 2 do 6 tygodni.

Wystarczy że masz chwilę czasu, żebyś opowiedział nam o swojej marce i pomyśle na nią – resztą zajmiemy się sami.

Nie masz logo? Żaden problem – przygotujemy projekt, który na pewno Cię zadowoli. Nie masz zdjęć? Wybierzemy odpowiednie zdjęcia do projektu z banku zdjęć. Nie wiesz jak napisać ofertę? Opracujemy teksty na Twoją stronę a Ty je tylko zatwierdzisz. Masz wszystko na swoją stronę? Świetnie – ukończymy projekt jeszcze szybciej!

Zamawiając stronę otrzymujesz kompleksową realizację i wsparcie przez cały proces realizacji jak również po uruchomieniu strony. Ty nie musisz się o nic martwić – wszystko jest na naszej głowie.

Przygotowujemy dla Ciebie indywidualny, autorski projekt graficzny stworzony z myślą o Twoim biznesie i potrzebach Twoich klientów. W swoich realizacjach stawiamy użytkownika i jego doświadczenia na pierwszym miejscu, to znaczy że strona zapewnia pozytywne odczucia osobom z niej korzystającym (UX) – a po ludzku, strona będzie ładna dla oka, łatwa w nawigacji, intuicyjna i funkcjonalna dla wszystkich odwiedzających.

Twoja nowa strona będzie również piekielnie szybka! Nikt nie lubi czekać, aż strona się załaduje, my też nie. Dlatego strony, które tworzymy, są bardzo szybkie.

Responsywność – strona będzie ładnie wyglądać i dobrze działać zarówno na komputerach jak i telefonach.

Zobacz proponowane pakiety.
Ceny pakietów kształtują się w przedziale od 1839 zł do 6900zł.