Najczęściej zadawane pytania

Dla większości projektów wykonanie pełnej strony zajmuje od 2 do 6 tygodni.

Wystarczy że masz chwilę czasu, żebyś opowiedział nam o swojej marce i pomyśle na nią – resztą zajmiemy się sami.

Nie masz logo? Żaden problem – przygotujemy projekt, który na pewno Cię zadowoli. Nie masz zdjęć? Wybierzemy odpowiednie zdjęcia do projektu z banku zdjęć. Nie wiesz jak napisać ofertę? Opracujemy teksty na Twoją stronę a Ty je tylko zatwierdzisz. Masz wszystko na swoją stronę? Świetnie – ukończymy projekt jeszcze szybciej!

Zamawiając stronę otrzymujesz kompleksową realizację i wsparcie przez cały proces realizacji jak również po uruchomieniu strony. Ty nie musisz się o nic martwić – wszystko jest na naszej głowie.

Przygotowujemy dla Ciebie indywidualny, autorski projekt graficzny stworzony z myślą o Twoim biznesie i potrzebach Twoich klientów. W swoich realizacjach stawiamy użytkownika i jego doświadczenia na pierwszym miejscu, to znaczy że strona zapewnia pozytywne odczucia osobom z niej korzystającym (UX) – a po ludzku, strona będzie ładna dla oka, łatwa w nawigacji, intuicyjna i funkcjonalna dla wszystkich odwiedzających.

Twoja nowa strona będzie również piekielnie szybka! Nikt nie lubi czekać, aż strona się załaduje, my też nie. Dlatego strony, które tworzymy, są bardzo szybkie.

Responsywność – strona będzie ładnie wyglądać i dobrze działać zarówno na komputerach jak i telefonach.

Dobra strona internetowa nigdy się nie kończy na wrzuceniu jej na serwer. Możemy nadal wspierać Ciebie i Twoją witrynę za pomocą miesięcznych planów wsparcia. Nasz zaprzyjaźniony zespół ekspertów ds. marketingu może również wspierać kampanie uzupełniające, zapewniając harmonijną pracę wszystkich kanałów.

Budujemy tylko indywidualnie zaprojektowane strony internetowe. Powodów jest kilka.

  • Po pierwsze: jesteśmy nie tylko programistami, ale także projektantami. Dlatego sami projektujemy to, co później budujemy.
  • Po drugie: naszym zdaniem szablon, nigdy nie będzie odpowiadał naszym wspólnym celom i wyzwaniom.
  • Po trzecie: szablony zawsze mają ograniczenia.
  • Po czwarte: szablony spowalniają stronę internetową, ładując niepotrzebne funkcjonalności.
  • Po piąte: dalszy rozwój strony opartej na szablonie jest ograniczony do tego, co twórca szablonu przewidział.

Podsumowując, zawsze tworzymy indywidualny, nowoczesny i stabilny projekt, który powstaje z myślą o Twoich potrzebach.

Jak najbardziej tak. Bazując na Twojej istniejącej stronie, orientujemy się kim jesteś, co robisz i co sprzedajesz. Jeśli masz jakieś dane analityczne, one też pomagają poznać Twoich klientów i ułatwiają proces projektowania nowej witryny.

To żaden problem, po kilku rozmowach wiemy wystarczająco dużo, aby zacząć Tworzyć dla Ciebie nową stronę, a wszystkimi treściami zajmą się profesjonalni copywriterzy, czyli osoby specjalizujące się w pisaniu tekstów na strony internetowe. Ty nie musisz się o nic martwić.

Używamy WordPressa do niemal wszystkich projektów. Dlaczego? Cóż, może to kwestia upodobania, ale system ten jest przyjazny dla użytkownika, stale wspierany i rozwijany. Używa go ogromna liczba ludzi na świecie i daje wielkie możliwości rozbudowy usługi. Do tego, jeśli pracuje się odpowiednio, daje szybkie, przyjazne wyszukiwarkom strony internetowe.

Ruch mobilny, czyli przeglądanie stron na telefonach to dzisiaj prawie cały ruch na stronach. Właśnie dlatego strony, które projektujemy i budujemy są przemyślane głównie pod kątem przeglądania ich na małych ekranach.