Cześć, jestem Jarek.

Kim jestem?

Ścisły umysł, analityczne myślenie, poczucie estetyki… to m.in. dzięki tym cechą robię to, co robię i sprawi mi to przyjemność.

Projektowaniem zajmuję się od lat. Na początku była to zabawa, później pasja a teraz praca – na szczęście pasja została 🙂

Mam też doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta, marketingu, dzięki czemu wiem, jak myśli klient, czego szuka i jak mu to przekazać poprzez stronę internetową firmy.

Miłośnik kawy

Najbardziej lubię kawę, którą sam przygotowuję. Małe espresso + dobrze spienione mleko = pyszne cappuccino przygotowane w domu, z pasją godną Włocha 😀

Ciągle sie uczę dobrego latte art*


*malowanie wzorów na kawie

Fanatyk pizzy i dobrego jedzenia

Tak bardzo lubię pizzę, że sam ją wypiekam, w specjalnym piecu, na dedykowanym, włoskim kamieniu i (inaczej być nie mogło) z włoskiej mąki.

Lubię gotować, bo gotowanie to też kreatywne zajęcie.

Bob budowniczy

Zbudowałem dla swoich synów domek ogrodowy, plac zabaw i jeszcze kilka innych drobiazgów jak np. łóżko. Praca z drewnem daje mi odetchnąć od pracy przed komputerem.

Dobrze jest czasem zbudować coś innego, niż stronę internetową 🙂

Tata, mąż, opiekun

A już tak całkiem prywatnie, jestem tatą dwóch synów i mężem pewnej Pani. Do tego opiekunem psa, co się wabi Taja (miała być husky, ale nie urosła 😉)

Czas na świeżym powietrzu z rodziną to bardzo wartościowe chwile.