Ze mną będziesz miał dobrą stronę internetową

Projektuję strony internetowe dla firm oparte na WordPress

Przewiń w dół – znajdziesz tam ciekawe informacje!

Firmy, które mi zaufały.

Szybka współpraca

Rozmowa

Wszystko zaczyna się od rozmowy.

To pierwszy etap współpracy. Podczas krótkiej rozmowy, poznam Twoje oczekiwania i potrzeby. Podpowiem jakie rozwiązania będą najlepsze i ustalimy cele.

Pomysł

Znając już Ciebie, Twój biznes i potrzeby obmyślam plan realizacji.

Projektuję wygląd strony, dobieram kolory, zdjęcia, teksty. Planuję spójny przekaz dla Twoich przyszłych klientów.

Realizacja

Buduję i uruchamiam Twoją nową stronę internetową.

Od teraz każdy Twój klient może uzyskać potrzebne mu informacje proste ze strony, a Ty cieszysz się większym zainteresowaniem.

Zobacz przemianę jednego z moich klientów

Poznaj krótką historię jednego z klientów, który zgłosił się do mnie z prośbą o zmianę jego starej i nieefektywnej strony w narzędzie, które pozwoli mu zapełnić grafik zleceniami.

Co zyskujesz na współpracy ze mną?

Wiem jak ważny jest Twój czas, którego nie masz bo rozwijasz firmę, obsługujesz klientów, biegniesz do banku i księgowej…

 • Ja projektuje i buduje Twoją stronę internetową, a Ty masz czas na rozwój biznesu.
 • Masz nasze wsparcie! Na każdym etapie, od koncepcji po uruchomienie strony jesteśmy w kontakcie i możesz na nas liczyć.
 • Znam się na swojej pracy, dlatego inicjatywa jest po mojej stronie. Ty możesz zająć się swoimi sprawami.
 • Jesteśmy jak dobry znajomy, który podpowie co robić i jak działać, żeby Twoja strona była dla Ciebie źródłem wzrostu firmy a na koniec dnia dała Ci więcej zarobić.

Rozruszaj swój biznes dzięki nowoczesnemu podejściu do pozyskiwania klientów przez strony www

Przemyślany projekt i dobra realizacja to podstawa, żeby Twoja nowa strona zarabiała dla Ciebie pieniądze. Dzięki perfekcyjnej stronie internetowej zorientowanej na potrzeby klientów, będziesz pozyskiwał nowych klientów przez Internet bez wysiłku. Porozmawiaj z nami o stworzeniu strony dla Ciebie.

Wyobraź sobie, że masz stronę, która:

 • naprawdę reprezentuje Ciebie,
 • pozycjonuje Cię jako eksperta w Twojej branży,
 • daje poczucie bezpieczeństwa,
 • jest szybka i funkcjonalna,
 • przemawia bezpośrednio do idealnego klienta.

Najnowsze realizacje

Skuteczna strona www dla Twojej firmy

Zamawiając u nas dostajesz skuteczną stronę www dla swojej firmy, a co najważniejsze, my zajmujemy się kompleksowo jej stworzeniem. Minimum Twojego zaangażowania to więcej czasu na inne ważne sprawy dla Ciebie.

Strona, którą dla Ciebie zrobimy:

 • powiększy Twoją bazę potencjalnych klientów,
 • wygeneruje zapytania ofertowe,
 • zwiększy sprzedaż,
 • ułatwi marketing – w każdej sprawie możesz wysłać klientów na odpowiednią podstronę,
 • odpowie na pytania klientów, aby nie robić tego ciągle przez telefon, email i messenger.

Opinie o nas

Pracujemy ze sprawdzonymi i przyszłościowymi technologiami

Najczęściej zadawane pytania

Dla większości projektów wykonanie pełnej strony zajmuje od 2 do 6 tygodni.

Wystarczy że masz chwilę czasu, żebyś opowiedział nam o swojej marce i pomyśle na nią – resztą zajmiemy się sami.

Nie masz logo? Żaden problem – przygotujemy projekt, który na pewno Cię zadowoli. Nie masz zdjęć? Wybierzemy odpowiednie zdjęcia do projektu z banku zdjęć. Nie wiesz jak napisać ofertę? Opracujemy teksty na Twoją stronę a Ty je tylko zatwierdzisz. Masz wszystko na swoją stronę? Świetnie – ukończymy projekt jeszcze szybciej!

Zamawiając stronę otrzymujesz kompleksową realizację i wsparcie przez cały proces realizacji jak również po uruchomieniu strony. Ty nie musisz się o nic martwić – wszystko jest na naszej głowie.

Przygotowujemy dla Ciebie indywidualny, autorski projekt graficzny stworzony z myślą o Twoim biznesie i potrzebach Twoich klientów. W swoich realizacjach stawiamy użytkownika i jego doświadczenia na pierwszym miejscu, to znaczy że strona zapewnia pozytywne odczucia osobom z niej korzystającym (UX) – a po ludzku, strona będzie ładna dla oka, łatwa w nawigacji, intuicyjna i funkcjonalna dla wszystkich odwiedzających.

Twoja nowa strona będzie również piekielnie szybka! Nikt nie lubi czekać, aż strona się załaduje, my też nie. Dlatego strony, które tworzymy, są bardzo szybkie.

Responsywność – strona będzie ładnie wyglądać i dobrze działać zarówno na komputerach jak i telefonach.

Ceny stron kształtują się w przedziale od nawet 2039 zł za stronę typu wizytówka do kilku tysięcy za bardziej rozbudowane strony firmowe. Wypełnij formularz wyceny i przedstawimy Ci dedykowaną propozycję.

Dobra strona internetowa nigdy się nie kończy na wrzuceniu jej na serwer. Możemy nadal wspierać Ciebie i Twoją witrynę za pomocą miesięcznych planów wsparcia. Nasz zaprzyjaźniony zespół ekspertów ds. marketingu może również wspierać kampanie uzupełniające, zapewniając harmonijną pracę wszystkich kanałów.

Budujemy tylko indywidualnie zaprojektowane strony internetowe. Powodów jest kilka.

 • Po pierwsze: jesteśmy nie tylko programistami, ale także projektantami. Dlatego sami projektujemy to, co później budujemy.
 • Po drugie: naszym zdaniem szablon, nigdy nie będzie odpowiadał naszym wspólnym celom i wyzwaniom.
 • Po trzecie: szablony zawsze mają ograniczenia.
 • Po czwarte: szablony spowalniają stronę internetową, ładując niepotrzebne funkcjonalności.
 • Po piątek: dalszy rozwój strony opartej na szablonie jest ograniczony do tego, co twórca szablonu przewidział.

Podsumowując, zawsze tworzymy indywidualny, nowoczesny i stabilny projekt, który powstaje z myślą o Twoich potrzebach.

Jak najbardziej tak. Bazując na Twojej istniejącej stronie, orientujemy się kim jesteś, co robisz i co sprzedajesz. Jeśli masz jakieś dane analityczne, one też pomagają poznać Twoich klientów i ułatwiają proces projektowania nowej witryny.

To żaden problem, po kilku rozmowach wiemy wystarczająco dużo, aby zacząć Tworzyć dla Ciebie nową stronę, a wszystkimi treściami zajmą się profesjonalni copywriterzy, czyli osoby specjalizujące się w pisaniu tekstów na strony internetowe. Ty nie musisz się o nic martwić.

Używamy WordPressa do niemal wszystkich projektów. Dlaczego? Cóż, może to kwestia upodobania, ale system ten jest przyjazny dla użytkownika, stale wspierany i rozwijany. Używa go ogromna liczba ludzi na świecie i daje wielkie możliwości rozbudowy usługi. Do tego, jeśli pracuje się odpowiednio, daje szybkie, przyjazne wyszukiwarkom strony internetowe.

Ruch mobilny, czyli przeglądanie stron na telefonach to dzisiaj prawie cały ruch na stronach. Właśnie dlatego strony, które projektujemy i budujemy są przemyślane głównie pod kątem przeglądania ich na małych ekranach.